В учительской

В школьном рюкзачке
Педагогу-организатору
Дошколёнку
Родительский уголок
Архив публикаций
 • Сентябрь 2019 (59)
 • Август 2019 (97)
 • Июль 2019 (81)
 • Июнь 2019 (212)
 • Май 2019 (223)
 • Апрель 2019 (159)
 • Сайт для учителей,учеников а так же их родителей !ДОШКОЛЁНКУ
  superКласна розмалюйка! № 1
  ДОШКОЛЁНКУ
  superКласна розмалюйка! № 1


  Розфарбовка для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.
  232
  Сегодня, 21:02
  Веселі історії. Кішка та кошенята (книги-пазл)
  ДОШКОЛЁНКУ » Учебнички-книжечки
  Веселі історії. Кішка та кошенята (книги-пазл)


  У збірці 2 книжки з серії:
  - Веселі історії - А.М. Машкова. ISBN: 966-314-018-6 ;
  - Кішка та кошенята - І. Сонечко. ISBN: 966-314-892-6.
  Це надзвичайно чарівні книги-сюрприз для дітей та дорослих! Вони принесуть чимало радості малюкові і його батькам. Всі сторінки зібрані на пружинку, яка легко знімається. «Навіщо?» - вигукне допитливий читач. Для того щоб кожен лист з щільного картону легко виймався, тому що - це пазл. Разом вони складаються у велику яскраву картину.
  254
  11-09-2019, 20:13
  Чапи-чапи по болоту
  ДОШКОЛЁНКУ » Учебнички-книжечки
  Чапи-чапи по болоту


  Дитяча книжечка віршиків, загадок, логічних завдань та розмальовок, а також є настільна гра.
  57
  1-09-2019, 15:12
  Хатки на узліссі
  В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Учебнички-книжечки
  Хатки на узліссі


  Збірка віршів для дітей дошкільного віку від української поетеси Биченюк Галини Йосипівни (літературного редактора, члена Національної спілки письменників України). До поетичної збірки входять такі віршики: "На дощ", "Зорі", "М'ячик-утікачик", "Соковиті грушки", "Вересень", "До нас!"? "Хатки на узліссі".
  49
  31-08-2019, 21:24
  Франко І. - Три міхи хитрощів та інші казки
  В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Учебнички-книжечки
  Франко І. - Три міхи хитрощів та інші казки


  Що допомагає виховувати малюка? Звичайно, казки! Надзвичайні пригоди улюблених казкових героїв, чарівні перетворення і всеперемагаюча сила добра захоплюють дитячу уяву. Саме такі, захоплюючі казки створив для дітей видатний український письменник Іван Франко. Він писав казки про тварин, але, звісно, мав на увазі людей. Автор не тільки оповідає про цікаве, але й прагне, щоб маленький читач замислився над тим, як слід жити на світі. Жити по правді, не брехати, не лінитися і не чинити нікому зла.
  201
  23-08-2019, 22:33
  Чеські народні казки
  В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Учебнички-книжечки
  Чеські народні казки


  До книги увійшли тексти відомих чеських народних дитячих казок. У них розкривається народна мудрість чеського народу, що передається від покоління до покоління, все, що є вартим уваги нащадків, життєвий досвід, мрії народу, його почуття, а також відображаються важливі історичні події. Казки мають повчальний характер, і в них завжди є певна мораль.
  347
  21-08-2019, 19:55
  Ух, малюк № 4 2008
  В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Листочки журналов
  Ух, малюк № 4 2008


  **Вчимося! Граємо! Малюємо!**
  Дошкільнята зможуть вчитися, грати й веселитися разом з новими друзями - Женею, Бодею і Тетянкою. Великий журнал для маленьких! Цікаві оповідання, вірші і казки, ігрові завдання, розмальовки, саморобки з паперу, фізкультхвилинки. А шикарні ілюстрації і наліпки обов’язково привернуть увагу діток від 2 до 6 рочків.
  Дитячий журнал призначений для розвитку уяви, творчості, уваги, логічного мислення та мовлення. Тут є завдання, які допоможуть підготувати ручки до письма, веселі ігри, яскраві аплікації та іграшки-саморобки. Кожен випуск має свою тему, навколо якої обертається весь зміст. Видання пропонує рубрики: «Читаю сам», «Я все знаю»: гриби, «Календарик»: квітень, «Знайди скарби», «Ти хто» (Пізнаємо світ) - крокодил, «Розфарбовка», «Разом з мамою» - кораблик, «Фізкультхвилинка», «100 історій» та інші.
  91
  17-08-2019, 19:40
  Дуже велика книга розмальовок
  В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, ДОШКОЛЁНКУ
  Дуже велика книга розмальовок


  Отака, дійсно велика книжка! - велика книга розмальовок для хлопчиків і дівчаток, у великому розмірі. Який малюк відмовиться розфарбувати картинку зі своїми улюбленими казковими персонажами? Ця величезна книга розмальовок сповнена ілюстрацій, які зображують казкових героїв, які знайомі і цікаві малюкам. Серед ілюстрацій для розфарбовування герої найрізноманітніших казок, як наших, так і європейських та авторських, наприклад: "Червона шапочка", "Кіт у чоботях", "Золотий ключик, або Пригоди Буратіно", "Дюймовочка", "Лисиця і журавель", "Курочка Ряба", "Колобок", "Руслан і Людмила", "Ріпка", "Горбоконик", "Попелюшка", "Лускунчик та мишачий король" та багато інших.
  286
  14-08-2019, 21:19
  Бабочки. Альбом для раскрашивания
  Любителям графики, ДОШКОЛЁНКУ
  Бабочки. Альбом для раскрашивания


  Замечательный альбом для раскрашивания , с данными иллюстрациями он переиздается более 30 лет.
  Одна страница - образец, на второй раскрашиваем сами. Контуры четкие, раскрашивать удобно.
  Всё лето над лугами и полянами кружатся яркие, пёстрые бабочки - одна красивее другой. А в тропических странах бабочек можно увидеть круглый год. Словно ожившие цветы, мелькают они тут и там. Их лёгкие тонкие крылышки покрыты мельчайшими разноцветными чешуйками, образующими сложные узоры.Возьмите карандаши и раскрасьте нарядных красавиц бабочек и цветы, вокруг которых они летают.
  91
  21-07-2019, 17:59
  Чарівне кресало. Українські народні казки з Волині і Полісся
  В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Учебнички-книжечки
  Чарівне кресало. Українські народні казки з Волині і Полісся


  У цьому збірнику вміщено понад сімдесят українських народних казок, що їх протягом багатьох років записував від сільських оповідачів і упорядковував фольклорист О. Ф. Ошуркевич на Волині і Поліссі.
  Не можна оминути зацікавлення дослідника оповідальними видами фольклору. Упродовж багаторічної праці на ниві пошуку, вивчення та популяризації духовних надбань українського народу він записав понад 6 тисяч українських народних пісень, близько 900 легенд та переказів, 250 казок, майже півтори тисячі прислів’їв та приказок. Тож як справжній поціновувач усної народної творчості, він робить усе, аби підняти із забуття цей неповторний її пласт, де «зберігалися цікаві й оригінальні зразки казок із своєрідними сюжетно-фабульними особливостями, волино-поліським колоритом мотивів, образів, мови». Із двох з половиною сотень записаних ним казок в різних місцевостях Волині та Полісся від 37 оповідачів він добирає 76 творів та компонує книжку «Чарівне кресало: Українські народні казки з Волині і Полісся». Збірник став вагомим набутком у культурологічному житті не лише нашого краю, а й України. Твори в ньому подані в трьох розділах: «Казки про тварин», «Чарівно-фантастичні казки», «Соціально-побутові казки».
  280
  13-07-2019, 22:45

  Личный кабинет
  Регистрация
  Реклама
  Получение Сертификата
  Сейчас с дневником

  Сейчас на сайте: 17
  Гостей: 15

  Пользователи:
  - отсутствуют

  Роботы:
  Yandex Google

  Последние посетители:
  Raymondmab WilliamSoism tyannSab Kuznetsovgyu Gunpowder Mayamus Jerodparl Vesternfet Georgeedn loly777 JimmyHix KaterinaDet olgaFenly Sergeyjai ponomwed VigaHok Tetyanka_ demyaOrige Geogiyufq MduUyyqcop

  Облако тегов
  Frame, Photoshop, png, Producer, Project, ProShow, psd, scrap, бабочки, детские, детский, для детей, для женщин, для фото, для фотошопа, Календари, календарь, картинки, клипарт, новогодние, новогодний, новый год, отдых, проект, рамка, рамки, романтический, скрап, слайд, стили, фоны, фотомонтаж, фоторамка, фотошаблон, фотошоп, футажи, цветы, шаблон, шоу, элементы

  Показать все теги
  Вам интересен материал
  Ищу новинки на сайте...

  Для дочери ученицы
  Для сына ученика
  Материал для себя
  Учительский материал
  Для своего малыша
  Я пользуюсь всем материалом
  Только учебники
  Нужны новые сценарии
  Всё для оформления
  Рукоделие и прочее
  Родительские советы
  Есть много всего нужного

  Популярность новостей
  Показатели дневника