В учительской

В школьном рюкзачке
Педагогу-организатору
Дошколёнку
Родительский уголок
Архив публикаций
 • Март 2019 (123)
 • Февраль 2019 (142)
 • Январь 2019 (150)
 • Декабрь 2018 (222)
 • Ноябрь 2018 (189)
 • Октябрь 2018 (197)
 • Сайт для учителей,учеников а так же их родителей !ДОШКОЛЁНКУУчебнички-книжечки
  Большая книга песен для детей
  ДОШКОЛЁНКУ » Учебнички-книжечки
  Большая книга песен для детей

  Большая книга песен для детей — Петь любят все — и взрослые, и дети! Для малышей мы собрали большую книгу самых популярных, самых любимых детских песенок, без которых не обходится ни домашний праздник в день рождения малыша, ни новогодний праздник, ни утренник или концерт в детском саду.
  13
  13-03-2019, 22:39
  Квітко моя чарівна
  В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Учебнички-книжечки
  Квітко моя чарівна


  «Це відбувалося першої весни. Тієї весни, коли Господь творив і рослин, й тварин…» Саме так починається легенда про мак. Одна із багатьох легенд, які ти зможеш прочитати в книзі «Квітко моя чарівна». На тебе чекає захоплююча пізнавальна подорож в квіткове царство, а чудові ілюстрації подарують естетичну насолоду. Книга розрахована на широке коло читачів.
  Книжку надруковано на замовлення Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення України за програмою "Українська книга" 2013 року.
  103
  8-03-2019, 23:11
  Funny Rhymes
  ДОШКОЛЁНКУ » Учебнички-книжечки
  Funny Rhymes


  Пропонований посібник містить жартівливі вірші, які доцільно використовувати для навчання англійської мови дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Введення англійських слів у веселі вірші сприятиме мимовільному збагаченню лексичного запасу дітей. Усі вірші упорядковані відповідно до тем «Свійські тварини», «Дикі тварини», «Фрукти та овочі», «Іграшки та подарунки». Вони поступово ускладнюються від 1-2 англійських слів у римівці на початку посібника, до 4-5 лексичних одиниць наприкінці. Дотепні малюнки, які можна розфарбовувати, привернуть увагу дітей, зацікавлять їх, що сприятиме позитивній емоційній сфері уроків, урізноманітненню навчальної діяльності, поданню матеріалу в ігровій формі.
  140
  4-03-2019, 22:09
  Разноцветная книга
  ДОШКОЛЁНКУ » Учебнички-книжечки
  Разноцветная книга

  Разноцветная книга — Для детей дошкольного возраста. Печатается по изданию: С. Маршак. Собрание сочинений в восьми томах. Том первый и второй. М., «Художественная литература», 1968. Рисунки Е. Стерлиговой.
  54
  24-02-2019, 17:49
  1000 игр, заданий и упражнений для развития речи
  Воспитание вашего ребёнка, Учебнички-книжечки
  1000 игр, заданий и упражнений для развития речи

  1000 игр, заданий и упражнений для развития речи — В этой книге вы найдете игровые задания и упражнения для детей среднего и старшего дошкольного возраста, у которых в младшем возрасте наблюдалась задержка речевого развития.
  68
  24-02-2019, 11:40
  Жак Превер - Як намалювати пташку
  ДОШКОЛЁНКУ » Учебнички-книжечки
  Жак Превер - Як намалювати пташку


  Жак Превер - Prévert, Jacques (1900-1977) - знаменитий французький письменник, сценарист, поет, творчий шлях якого почався в 30-х роках минулого століття. Усі зірки французької естради 30-70 років ХХ століття мали у своєму репертуарі пісні на слова Превер. Коронним виконанням у програмі Едіт Піаф були преверівські "Мертві листи". Вершиною творчості Превер вважається фільм за його сценарієм "Діти Порайка", який був визнаний журі кращим кінематографічним твором століття і рішенням ЮНЕСКО оголошений світовим надбанням культури.
  Жак Превер був романтик, відчайдушний волоцюга без свого кутка, мрійник і великий трудяга. Політикою він не займався. Але в ньому самому, в його творчості, в поведінці - у всьому виявлялося незбиране, безкомпромісне ставлення до навколишнього життя.
  Вірші Превер хоча і не римовані, але побудовані так, що цього не відчувається. Не було в його віршах і знаків пунктуації. На питання: "Чому?", Він відповідав: "Я вивалюю купу слів про те, про що хочу сказати, не збираючись нікому нав'язувати, як їх слід читати, вимовляти. Нехай кожен робить це, як він хоче - за своїм настроєм, зі своєю інтонацією".
  64
  21-02-2019, 00:25
  Русский язык в иллюстрациях для дошкольников
  ДОШКОЛЁНКУ » Учебнички-книжечки
  Русский язык в иллюстрациях для дошкольников

  Русский язык в иллюстрациях для дошкольников — Данное методическое пособие предназначено для проведения фронтальных занятий по русскому языку и развитию (коррекции) речи детей дошкольного возраста.
  94
  15-02-2019, 22:41
  Дошкольник в мире игры
  Воспитание вашего ребёнка, Учебнички-книжечки
  Дошкольник в мире игры

  Дошкольник в мире игры — В пособии представлен авторский взгляд на проблему организации игровой деятельности детей в дошкольном образовательном учреждении. Книга поможет вам разобраться в следующих вопросах: В какие игры любят играть дети? Как изменился мир игры современного дошкольника? Когда и как играть с детьми?
  113
  15-02-2019, 13:44
  Развитие речи. Лексика и грамматика
  Воспитание вашего ребёнка, Учебнички-книжечки
  Развитие речи. Лексика и грамматика

  Развитие речи. Лексика и грамматика — Представленное пособие обеспечивает обогащение словарного запаса, развитие грамматического строя и связной речи детей дошкольного возраста тяжелыми нарушениями речи.
  150
  14-02-2019, 22:32
  Горбоконик - П. Єршов
  В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Учебнички-книжечки
  Горбоконик - П. Єршов


  Чудова поетична казка - класика дитячої літератури - для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
  «Горбоконик» (рос. Конёк-Горбунок) — казка у віршах Петра Єршова. Існує версія, згідно з якою Горбоконика написав Олександр Пушкін, а потім «подарував» авторство Єршову
  Єршов задумав свою казку, коли прочитав казки Пушкіна, які тільки-но з'явилися. Багато критиків вважають, що перші чотири вірші юному тобольському поетові не належать, і їх накидав сам Олександр Сергійович, який читав ще рукописні тексти Єршова. Чи це так — невідомо, але відомі слова, якими Пушкін нагородив автора «Горбоконика»: «Тепер цей рід творів можна мені й залишити».
  126
  14-02-2019, 22:17

  Личный кабинет
  Регистрация
  Реклама
  Получение Сертификата
  Сейчас с дневником

  Сейчас на сайте: 19
  Гостей: 17

  Пользователи:
  earnestineor3

  Роботы:
  Google

  Последние посетители:
  earnestineor3 eapedHah Smatrustyx xapedHah DolokGal KnutDus Tetyanka_ jacklynke2 xxxeeennfffaa jessicata69 Craigdalty gapedHah terrenceze1 rheatl4 lizawv11 LNAaron olgaaw4 Essaymdup merleay11 patsygw18

  Облако тегов
  Frame, Photoshop, png, Producer, Project, ProShow, psd, scrap, бабочки, детская, детские, детский, для детей, для женщин, для фото, для фотошопа, Календари, календарь, картинки, клипарт, новогодние, новогодний, новый год, проект, рамка, рамки, романтический, скрап, слайд, стили, фоны, фотомонтаж, фоторамка, фотошаблон, фотошоп, футажи, цветы, шаблон, шоу, элементы

  Показать все теги
  Вам интересен материал
  Ищу новинки на сайте...

  Для дочери ученицы
  Для сына ученика
  Материал для себя
  Учительский материал
  Для своего малыша
  Я пользуюсь всем материалом
  Только учебники
  Нужны новые сценарии
  Всё для оформления
  Рукоделие и прочее
  Родительские советы
  Есть много всего нужного

  Популярность новостей
  Показатели дневника