В учительской

В школьном рюкзачке
Педагогу-организатору
Дошколёнку
Родительский уголок
Архив публикаций
 • Январь 2020 (44)
 • Декабрь 2019 (93)
 • Ноябрь 2019 (122)
 • Октябрь 2019 (92)
 • Сентябрь 2019 (92)
 • Август 2019 (96)
 • Сайт для учителей,учеников а так же их родителей !ДОШКОЛЁНКУУчебнички-книжечки
  Над колискою - Peste leagăn
  В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Учебнички-книжечки
  Над колискою - Peste leagăn


  Збірник популярних дитячих українських та молдавських колискових пісень як народних, так і авторських: Т. Шевченко, Яків Щоголів, Леся Українка, П. Грабовський, О. Олесь, М. Рильський, А. Малишко. П. Воронько, Д. Павличко, Т.Коломієць, М. Вінграновський, М. Сингаївський; В. Александрі, М. Емінеску, Г. Вієру, Л. Деляну, Б. Істру, Й. Ватаману, Й. Георгіце, А. Чокану, В. Романчук, Й. Хадирке та інші.
  539
  8-01-2020, 23:17
  Колишися, колисонько!
  ДОШКОЛЁНКУ » Учебнички-книжечки
  Колишися, колисонько!


  Збірник українських народних колискових пісень з нотними записами.
  Колискова пісня! Скільки її створив народний геній! Лагідний материн наспів спокон віку засівав дитячі душі любов’ю до людей, до природи, до всього живого.
  Книжка унікальна тим, що народилася вона з малюнків дивовижно талановитої художниці Валентини Мельниченко. Створила вона їх давно для видавництва та залишила у спадок всім дітям України!
  471
  7-01-2020, 00:52
  Різдвяні колядочки
  В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Стихи,песни переделки, Учебнички-книжечки
  Різдвяні колядочки


  Колядки, щедрівки, засіванки, що увійшли до цієї книжки, написані сучасними поетесами (Л. Антонова, Леся Пінчук, С. Крупчан, А. Майданюк, Л.Пронь) для сучасних дітей у кращих традиціях нашого народу, сповнені його мудрістю, шаною та любов'ю до рідного краю і родини. А ще ці віршики вирізняються легкістю і запальним гумором, які притаманні українській усній народній творчості.
  858
  6-01-2020, 17:03
  "Бібліотека шкільної класики": Різдвяні історії
  В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Учебнички-книжечки
  "Бібліотека шкільної класики": Різдвяні історії


  Усі твори, що ввійшли до цієї книжки, пов’язані з Різдвом - чи не найулюбленішим святом християн усього світу. Відкриває збірник вертеп — традиційна святочна вистава, далі йдуть колядки — невід’ємний атрибут Святвечора. Розділ «Різдвяна казка» містить вірші, оповідання, казки українських та іншомовних письменників.
  503
  6-01-2020, 16:38
  Йде до нас колядочка
  В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Учебнички-книжечки
  Йде до нас колядочка


  Хто з малечі не любить зимових свят? Веселощі, пісні, хороводи... А ще привітання зі святами колядками та щедрівками. Книжка має чудове художнє оформлення, яке до вподоби і малятам, і дорослим.
  До збірки увійшли вірші та колядки для малечі: "ОЙ хто, хто Миколая любить", "Дзвінка колядка", "Нині в нас Різдво Божого дитяти", "Сію, сію, засіваю", "В цьому дворку, як у вінку", "Ой сивая та зозуленька", "Щедрівка" та інші.
  334
  6-01-2020, 14:45
  Слідами Марко Поло (Книга 4)
  В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Учебнички-книжечки
  Слідами Марко Поло (Книга 4)


  "Слідами Марко Поло" – це четверта книга серії світового бестселеру про Джеронімо Стілтона.
  Джеронімо Стілтон живе в місті Мишанія і працює головним редактором газети «Гризун» – найвідомішого видання на цілому Мишачому острові. Понад усе на світі він любить та цінує спокій. Та коли історія всієї планети опиняється під загрозою через підступні плани зловмисних котів-піратів, Джеронімо разом зі своїми друзями та родичами сміливо вирушає в минуле.
  182
  1-01-2020, 23:30
  Читаємо самі по складах (серія з 4 книг)
  ДОШКОЛЁНКУ » Учебнички-книжечки
  Читаємо самі по складах (серія з 4 книг)


  До архіву увійшли такі тексти відомих народних дитячих казок:
  - Баба Яга (ISBN: 966-404-035-5)*
  - Царівна-Несміяна (ISBN: 966-404-473-3)*
  - Іван-Царенко і Сірий вовк (ISBN: 966-404-008-8)*
  - Принцеса на горошині (ISBN: 966-404-324-9).
  Серія книжок для читання дітьми 4-6 років.
  Шановні Батьки! Ваш малюк уже знає букви і вчиться читати? Тоді книжки серії "Читаємо по складах самі" для нього. Адже до неї увійшли найцікавіші дитячі казки. Читаючи, малюк зустрінеться зі старими знайомими і знайде нових друзів. У цих книжках текст написаний короткими реченнями, слова поділені на склади, а наголошені голосні виділені кольором. Усе це зробить читання для дитини значно легшим. Цікавих Вам подорожей у країну казок!
  53
  30-12-2019, 19:21
  Що то було? - Даніїл Хармс
  ДОШКОЛЁНКУ » Учебнички-книжечки
  Що то було? - Даніїл Хармс


  Це збірка поезій видатного радянського російського письменника ХХ ст. Даніїла Хармса, перекладених на українську мову Станіславом Бондаренком. Завдяки винахідливому обігруванню здавалося б стандартних ситуацій, енергійному ритмові, гумору, книжечка прочитується на одному подиху – і справді виникає запитання: «що то було?» З першого вірша перед маленьким читачем відкривається світ несподіваних образів, захоплює оригінальна манера віршування, що й не дивно для книжки поета-авангардиста. Для дітей від 4 років, їхніх батьків та всіх, хто цікавиться україномовною поезією.
  67
  17-12-2019, 23:21
  Микола Стеценко. Збірка книг (4 книги)
  ДОШКОЛЁНКУ » Учебнички-книжечки
  Микола Стеценко. Збірка книг (4 книги)


  Дитячі книжечки з віршиками, оповіданнями та казками для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку від українського радянського поета і письменника Миколи Стеценка. Збірки повчальних оповідань, що навчають дружити, взаємодопомозі, не бути жадібними, дбати про слабших, бути працьовитим, про красу природи та любов до рідного краю.
  124
  16-12-2019, 22:44
  Let's Play! Английский для детей от 2 до 6 лет
  ДОШКОЛЁНКУ » Учебнички-книжечки
  Let's Play! Английский для детей от 2 до 6 лет

  Let's Play! Английский для детей от 2 до 6 лет — Книга о планировании обучения английскому языку, методические рекомендации, игры ко всем лексическим темам. От 2-х до 6 лет.
  51
  26-11-2019, 21:28

  Личный кабинет
  Регистрация
  Реклама
  Получение Сертификата
  Сейчас с дневником

  Сейчас на сайте: 9
  Гостей: 7

  Пользователи:
  Brucetancy

  Роботы:
  Yandex

  Последние посетители:
  Brucetancy MonicaExels MixNat PerryTub zedswfax Leonorglorm lightroomKar Deannageany Douglasdatly Candacedeamy UlyssesRip Joannemak XRumerTest Jameslusia NikaDurovaRal EffieSmods Charlesdar YvoneHiers gulkinannn Franktoipt

  Облако тегов
  Frame, Photoshop, png, Producer, Project, ProShow, psd, scrap, бабочки, детские, детский, для детей, для женщин, для фото, для фотошопа, Календари, календарь, картинки, клипарт, новогодние, новогодний, новый год, отдых, проект, рамка, рамки, романтический, скрап, слайд, стили, фоны, фотомонтаж, фоторамка, фотошаблон, фотошоп, футажи, цветы, шаблон, шоу, элементы

  Показать все теги
  Вам интересен материал
  Ищу новинки на сайте...

  Для дочери ученицы
  Для сына ученика
  Материал для себя
  Учительский материал
  Для своего малыша
  Я пользуюсь всем материалом
  Только учебники
  Нужны новые сценарии
  Всё для оформления
  Рукоделие и прочее
  Родительские советы
  Есть много всего нужного

  Популярность новостей
  Показатели дневника