В учительской

В школьном рюкзачке
Педагогу-организатору
Дошколёнку
Родительский уголок
Архив публикаций
Сайт для учителей,учеников а так же их родителей !ДОШКОЛЁНКУЛисточки журналов
ВДГ: СВ - "Таємниці космічних просторів"
В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Листочки журналов
ВДГ: СВ - "Таємниці космічних просторів"


“Таємниці космічних просторів” (Весела математика) – книга, де в розважально-ігровій формі подаються знання про Всесвіт. Тут є все: і задачки на логіку, і цікаві розповіді, і ще багато речей, які розкривають таємниці Космосу. А також паралельно приводяться математичні завдання. Розміщена саморобка-"ракета".
Рушаймо в подорож до загадкового Космосу!
277
9-03-2018, 23:12
ВДГ: вигадуй, думай, грай (Велика дитяча газета) № 7, 2014
ДОШКОЛЁНКУ » Листочки журналов
ВДГ: вигадуй, думай, грай (Велика дитяча газета) № 7, 2014


Журнал «Вигадуй, думай, грай» – видання для дітей від 9 до 12 років. Хоча насправді «ВДГ» із задоволенням читає вся родина! Адже щономера в журналі – цікаві факти про світ, науку, техніку, головомийки, велика гра, кросворди і сканворди – все те, що розважить і навчить будь-кого!

На обкладинці сьомого номеру журналу «Вигадуй, думай, грай» – герої мультфільму «Кумба». Також на сторінках – цікаві логічні завдання з героями мультфільму.
* «Клуб питайликів»: де можна почути справжню космічну музику, яку створюють зірки та планети, а також розкаже, що станеться, якщо щодня їсти шоколад;
* Оповідання Оксани Давидової «Сонячна кухня»;
* "Школа виживання": сонце корисне і не дуже;
* "Майстер-клас": як робити пластилін власноруч;
* Рубрика «Граймо!» навчить новим літнім іграм;
* Тест: який ваш улюблений фрукт і ваш характер;
266
9-03-2018, 11:22
ВДГ: Пригоди Солі та Олі
В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Листочки журналов
ВДГ: Пригоди Солі та Олі


Маленькі читачі познайомляться із неймовірними пригодами двох сестер Солі та Олі. Оля старша, а Соля молодша, і назвала її так сестричка. Тому що мама довго не знала як назвати молодшу сестричку і називала Сонечко, ось Оля і придумала додати "Со" до Олі і вийшло ім’я СОЛЯ. Незважаючи на те, що одна із них дуже висока, а інша дуже низенька, їм обом дуже весело і цікаво. Книга вчить дружби та поваги до батьків та до ближнього, любові і добра.
Ця книга написана для дітей, чиї батьки вирішили народити другу дитину. Психологічна проблема ревнощів до молодшого братика чи сестрички актуальна у будь-якому віці, й у цьому творі автор намагається показати типові проблемні ситуації, які можуть виникнути в родині. Можна означити жанр твору як психологічна проза.
220
18-02-2018, 23:12
Пізнайко (від 2 до 5) № 1, 2006
ДОШКОЛЁНКУ » Листочки журналов
Пізнайко (від 2 до 5) № 1, 2006


Дитячий ігровий журнал для найменших, в якому ви знайдете цікаві захоплюючі розповіді, загадки та віршики, розумні розфарбовки, логічні ігри - ребус, лабіринт та інші.
Тема номера: "Про свято: яке? Звичайно ж, Новий рік! А який Новий рік без музики і пісень ?! Тому Пізнайко приготував на сторінках святкового випуску музичний сюрприз: усі вірші цього номера «перетворені» в пісні. Тепер малюк вивчить їх швидко, адже під музику це зробити набагато легше.
90
6-01-2018, 00:09
Непоседа. Календарь 2017-2018
ДОШКОЛЁНКУ » Листочки журналов
Непоседа. Календарь 2017-2018

Календарь на следующий 2018 год от журнала непоседа понравится и альчикам и девочкам. Ведь там два главных персонажа, которые расказывают интерсные факты о мире животных и растений. Узнайте много любопытного со своим непоседой вместе.
126
18-12-2017, 14:49
ВДГ: вигадуй, думай, грай (Велика дитяча газета) , № 08, 2013
В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Листочки журналов
ВДГ: вигадуй, думай, грай (Велика дитяча газета) , № 08, 2013


Журнал «ВДГ» – видання для дітей 9-12 років. Хоча насправді «ВДГ» із задоволенням читає вся родина! Адже щономера у виданні – цікаві факти про світ, науку, техніку, головомийки, велика гра, кросворди і сканворди – все те, що розважить і навчить будь-кого!
369
24-11-2017, 23:53
Мадагаскар №8
ДОШКОЛЁНКУ » Листочки журналов
Мадагаскар №8


Благодаря новому красочному изданию «Мадагаскар. Путешествие с животными» дети смогут узнать много интересного о нашей планете, а также познакомиться с новыми животными и народами, отлично провести время за творческими заданиями и поделками, разгадать головоломки.

Тема: Озеро Виктория
254
24-11-2017, 22:59
«ВДГ»: Велика дитяча газета № 19-20
В ШКОЛЬНОМ РЮКЗАЧКЕ, Листочки журналов
«ВДГ»: Велика дитяча газета № 19-20


Журнал «ВДГ» – видання для дітей від 9 до 12 років. Хоча насправді «ВДГ» із задоволенням читає вся родина! Адже щономера у виданні – цікаві факти про світ, науку, техніку, головомийки, велика гра, кросворди і сканворди – все те, що розважить і навчить будь-кого!
528
23-11-2017, 21:55
Мастерим вместе с мамой № 7,8,10 2017
ДОШКОЛЁНКУ » Листочки журналов
Мастерим вместе с мамой  № 7,8,10  2017

Мастерим вместе с мамой - это отличный журнал с поделками для детей старшего дошкольного и младшего школьного возраста. В сборнике представелены 3 номера этого года. В них вы найдете увлекательные поделки для занятий в длинные осенние вечера:
284
26-10-2017, 05:42
Моё любимое хобби № 4 2017
ДОШКОЛЁНКУ » Листочки журналов
Моё любимое хобби № 4  2017

Моё любимое хобби - это специальный выпуск от журнала бурда с поделаками, который выходит раз в квартал (1 раз в 3 месяца). Поскольку это последний выпуск года, то соотвественно он посвященн новогодним празникам. В этом номере так много поделок, которыми можно будет украсить дом: снеговики, звезды для елки, мешечки дл подарков, веночки для дверей, украшение дл свечей, поздравительные открытки и коробочки дл подарков, совы, оленёнок и ещё много других поделок. Так же есть веселые игры для новогодних праздников.
240
20-10-2017, 08:58

Личный кабинет
Регистрация
Реклама
Получение Сертификата
Сейчас с дневником

Сейчас на сайте: 18
Гостей: 17

Пользователи:
- отсутствуют

Роботы:
Yandex

Последние посетители:
morebosajef59 wapedHah gyregohacej64 LeonardRouri clamekaf kerejocabew06 tyrezofafep13 agrohimrgv vfdesqst vvesshdip HaroldErymn murejobavej83 Meggintom voremodazes74 apetig zorezoraseh01 katusOdozy porelocasej77 Kerthwold coresojajeb95

Облако тегов
Frame, Photoshop, png, Producer, Project, ProShow, psd, scrap, бабочки, детская, детские, детский, для детей, для женщин, для фото, для фотошопа, Календари, календарь, картинки, клипарт, новогодний, новый год, проект, рамка, рамки, рецепт, романтический, скрап, слайд, стили, фоны, фотомонтаж, фоторамка, фотошаблон, фотошоп, футажи, цветы, шаблон, шоу, элементы

Показать все теги
Вам интересен материал
Ищу новинки на сайте...

Для дочери ученицы
Для сына ученика
Материал для себя
Учительский материал
Для своего малыша
Я пользуюсь всем материалом
Только учебники
Нужны новые сценарии
Всё для оформления
Рукоделие и прочее
Родительские советы
Есть много всего нужного

Популярность новостей
Показатели дневника