В учительской

В школьном рюкзачке
Педагогу-организатору
Дошколёнку
Родительский уголок
Архив публикаций
 • Январь 2020 (51)
 • Декабрь 2019 (93)
 • Ноябрь 2019 (122)
 • Октябрь 2019 (92)
 • Сентябрь 2019 (92)
 • Август 2019 (96)
 • Сайт для учителей,учеников а так же их родителей !‚ Підготовка до літнього оздоровлення та відпочинку дітей

  Підготовка до літнього оздоровлення та відпочинку дітей

  1144
  18-06-2014, 11:33
  Рейтинг:
  Підготовка до літнього оздоровлення та відпочинку дітей

  Одеська обласна державна санітарно-епідеміологічна служба послідовно здійснює нагляд за роботою закладів оздоровлення та відпочинку організованих дитячих колективів міст і районів Одещини.
  А таких, де діти нашої області, країни і навіть зарубіжжя проводять літній оздоровчий сезон – понад тисяча. Цього року, наприклад, планується робота 1023-х закладів оздоровлення та відпочинку різного типу. Це десять дитячих санаторіїв (два з них працюють цілорічно), 36 дитячих оздоровчих закладів з цілодобовим перебуванням, 20 – на базі дорослих оздоровниць (теж цілодобових), 824 заклади відпочинку з денним перебуванням (при школах), 128 дитячих закладів праці та відпочинку з денним перебуванням (на базі шкіл), 5 наметових таборів.

  Підготовка служби до роботи в літніх умовах проводиться заздалегідь: зразу ж після підбиття підсумків щойно завершеного щорічного етапу починається обговорювання заходів, які необхідно провести, щоб якнайкраще бути готовими до наступного оздоровчого сезону. Можна сказати, що планова робота ведеться безперервно, з урахуванням особливостей минулого сезону і санітарно-епідеміологічними прогнозами на майбутній.

  На засіданні постійної комісії Одеської обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства за участю облдержсанепідслужби вже у січні поточного року було підбито підсумки оздоровлення дітей у 2013-ому та обговорено хід підготовки дитячих оздоровчих закладів до роботи у 2012 році. Обласна держсанепідслужба надала свої пропозиції до проекту висновків та рекомендацій комісії.

  Ефективність держсанепіднагляду за роботою організованих дитячих оздоровчих колективів прямо залежить від його своєчасного планування і неухильного виконання, від професіоналізму і усвідомлення важливого значення збереження здоров’я дітей. Тому ще у листопаді-грудні минулого року, з метою своєчасної підготовки до роботи влітку 2013 року, головні державні санітарні лікарі відповідних територій надіслали всім керівникам та власникам дитячих оздоровчих закладів приписи. В них визначено перелік заходів, які необхідно вжити для створення безпечних умов перебування дітей на відпочинку та оздоровленні.

  У квітні поточного року розпочато рейдові перевірки виконання приписів, направлених до дитячих оздоровчих закладів.

  Крім того, 21 березня по обласній держсанепідслужбі було видано наказ №53-ОД, яким затверджено план заходів щодо забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

  Обласна державна санепідслужба також направила свої пропозиції в облдержадміністрацію, які були включені до розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків у 2013 році».

  Важливою складовою організації підготовки до літнього оздоровчого сезону є виконання спільного наказу держсанепідслужби, управлінь охорони здоров’я, освіти і науки облдержадміністрації від 03.04.12 р. №77-ОД-/147/163-ОД. Цим наказом передбачено проведення протягом квітня спільних рейдових перевірок навчальних закладів за участю вищезазначених відомств.

  Під час перевірок фахівцями територіальних санепідустанов проводитимуться також лабораторні дослідження якості та безпечності готових страв, питної води, а працівники харчоблоків дитячих оздоровчих закладів складуть заліки із знання основ санітарного мінімуму.

  Головні державні санітарні лікарі адміністративних територій у випадку виявлення порушень в закладах зобов’язані приймати відповідні адміністративно-запобіжні заходи щодо порушників – аж до призупинення діяльності певних закладів.

  І, що є теж дуже важливим для організації дитячого відпочинку та оздоровлення, посилюється санітарно-просвітницька робота держсанепідслужби серед персоналу, дітей та їх батьків з різних питань профілактики: насамперед, гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, зокрема – дикорослими грибами і ягодами.
   
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

  Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
   


  Личный кабинет
  Регистрация
  Реклама
  Получение Сертификата
  Сейчас с дневником

  Сейчас на сайте: 27
  Гостей: 24

  Пользователи:
  - отсутствуют

  Роботы:
  Yandex Google Mail Ru

  Последние посетители:
  Charlesfen Jaimeshons ajatmfax Robertwhels dnestreulP MaztikNamn JeremyMaibe Kevinfal Tommytah RobertGague Gunpowder LarryHew LenaKQuons Gerardoneach Carolineendag spajafax BrianHunny EdwardDum Bogdanczx Lewismuh

  Облако тегов
  Frame, Photoshop, png, Producer, Project, ProShow, psd, scrap, бабочки, детские, детский, для детей, для женщин, для фото, для фотошопа, Календари, календарь, картинки, клипарт, новогодние, новогодний, новый год, отдых, проект, рамка, рамки, романтический, скрап, слайд, стили, фоны, фотомонтаж, фоторамка, фотошаблон, фотошоп, футажи, цветы, шаблон, шоу, элементы

  Показать все теги
  Вам интересен материал
  Ищу новинки на сайте...

  Для дочери ученицы
  Для сына ученика
  Материал для себя
  Учительский материал
  Для своего малыша
  Я пользуюсь всем материалом
  Только учебники
  Нужны новые сценарии
  Всё для оформления
  Рукоделие и прочее
  Родительские советы
  Есть много всего нужного

  Популярность новостей
  Показатели дневника